EUROHOTEL

EURO-HOTEL Restauracja
ul. Szubińska 93
86-005 Białe Błota k/Bydgoszczy

O Hotelu


Stylowy EURO-HOTEL został zaprojektowany i wykonany w oparciu o europejskie normy i standardy, a pierwszych gości przyjął w 1998 roku.

Hotel w Bydgoszczy

Wyjątkowa dbałość o Gości i staranny dobór oferty niezaprzeczalnie są atutami, które wyróżniają ofertę hotelu na tle konkurencji. Przekłada się to na niezapomnianą atmosferę tego miejsca tworzoną poprzez eleganckie i nowoczesne wnętrza, uzupełnione przez wyjątkowy serwis i niezawodny personel.

Wszystko to wpływa na opinię, że EURO-HOTEL od początku istnienia, stał się jednym z wiodących Bydgoskich hoteli, jest on nie tylko przystanią dla podróżnych pragnących odpoczynku, lecz również gościnnym miejscem dla szukających spokoju i oderwania od codzienności.

Hotel jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Nasi goście mogą swobodnie korzystać w całym hotelu z bezprzewodowego Internetu. Jest sauna lecząca Infrared, wanny z hydromasażem, bioptron, stół bilardowy.
Parking strzeżony w cenie pokoju.

Na tyłach hotelu znajduje się piękny ogród rekreacyjny gdzie można odnaleźć odpoczynek oraz zorganizować imprezę plenerową. Zachęcamy do wędkowania w naszym stawie.

Hotel jest przyjazny dla zwierząt – nasi Goście mogą bez przeszkód odwiedzać nas ze swoimi pupilami.

Gwarantujemy dyskretną i fachową obsługę. Czekamy na Państwa!